20-232 LUBLIN, KASPROWICZA 40 tel. 81 443-69-30 kom. 501-567-800 kom. 501-567-070

Blaty Kuchenne

Blaty granitowe to niepowtarzalne piękno każdej kuchni, łazienki, restauracji czy sklepu. Są idealnym surowcem dzięki któremu blaty są łatwe w czyszczeniu, nie powstają zacieki, nie pozostają ślady po gorących naczyniach.

Zalecane przez nas produkty są również odporne na chemikalia i kwasy zawarte w środkach spożywczych. Nie poddają się działaniu wody i temperatury, są niepalne i żaroodporne. Dodatkową zaletą blatów jest możliwość wykorzystania całej powierzchni blatu jako powierzchni roboczej.

 

« z 6 »

Blaty Kuchenne Lublin od Profil Kamieniarstwo

Szukasz firmy z wysokiej jakości blatami kuchennymi w Lublinie? Jesteś we właściwym miejscu! Firma Profil od pokoleń zajmuje się obróbką kamienia. Na ofertę firmy składają się wysokiej jakości wyroby z kamienia, w tym blaty kuchenne, dostępne w różnych wzorach i niezwykle bogatej gamie kolorystycznej. Blaty wykonywane są z granitu – materiału, który idealnie sprawdza się do ich produkcji, ze względu na dostępność dużych bloków, łatwość cięcia i polerowania. Nasze blaty dostępne są w szerokiej palecie kolorów, są odporne na zarysowania, uszkodzenia i negatywny wpływ czynników zewnętrznych np. wysoka temperatura. Blaty kuchenne lublin wykonane z granitu od firmy Profil to niepowtarzalna jakość każdej kuchni.  Ogromną ich zaletą jest ich funkcjonalność – są łatwe w czyszczeniu, nie powstają na nich zacieki, nie pozostają też ślady po gorących naczyniach. Ponadto charakteryzują się wysoką odpornością na chemikalia i kwasy zawarte w środkach spożywczych. Są niepalne i żaroodporne. Dodatkową ich zaletą jest możliwość wykorzystania całej powierzchni blatu jako powierzchni roboczej. Można na nich przygotowywać wszelkie posiłki bez obaw, że się pobrudzą, zarysują lub zniszczą w inny sposób. Granit jest skałą magmową, która powstała w głębokich warstwach ziemi w trakcie oddziaływania wysokiej temperatury i ciśnienia. Paradoksalnie jest jednym z najbardziej wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia kamieni o wysokich walorach estetycznych. Dlatego jest wykorzystywany do produkcji blatów kuchennych. Blaty kuchenne dostępne w naszej firmie, występują w odcieniach ciemnoszarych, szarych, jasnych, białych, a nawet biało różowych lub zielonych. Nie pękają, nie kruszą się, trudno je zarysować. Zainteresowany? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty blatów kuchennych w Lublinie!

Każdy marzy o kuchni, która nie tylko będzie estetycznie wyglądać i przykuwać uwagę każdego, kto do niej wejdzie, ale również będzie spełniać swoje funkcje. Aby tak było, warto zaopatrzyć się w praktyczne meble, w tym wysokiej jakości blaty kuchenne, które są jednym z najważniejszych elementów w każdej kuchni. Przy wyborze blatu kuchennego warto kierować się takimi cechami jak jakość, wytrzymałość i łatwość w czyszczeniu. Służą one do przyrządzania posiłków, dlatego muszą być funkcjonalne i odporne na wszelkie uszkodzenia. Blaty kuchenne mają bardzo wiele zalet! Są możliwe do wycinania, dzięki czemu można uzyskać dokładnie taki rozmiar, jaki potrzebny nam do kuchni. Dodatkowo mają ekskluzywny i elegancki design, który będzie przykuwał uwagę i tworzył przyjemny klimat. Są również dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i wielu wzorach, dzięki czemu można dopasować je do stylu i kolorystyki kuchni. Warto również wspomnieć, iż są one trwałe- przetrwają nawet kilkanaście lat, a także odporne na wodę i wysoką temperaturę. Nie musisz już bać, że Twoje meble zniszczą się pod wpływem gorących garnków lub rozlanego wrzątku. Zainteresowany? Postaw na wysokiej jakości blaty, zyskaj estetykę i funkcjonalność Twojej kuchni!

Back to top