20-232 LUBLIN, KASPROWICZA 40 tel. 81 443-69-30 kom. 501-567-800 kom. 501-567-070

Parapety z kamienia Lublin

Parapety z kamienia to jedne z elementów wyposażenia wnętrza bądź zewnętrznej strony obiektu. Ich ładny kolor i kształt pozwalają na doskonałe uwieńczenie całej aranżacji. Parapety z kamienia, które można zamówić u Porfil Kamieniarstwo z Lublina, stanowią schludną oprawę okna oraz jego ładne wykończenie. Najbardziej trwałym materiałem do wykonania parapetu z kamienia jest granit i marmur.

Parapety z kamienia (które można nabyć u wspomnianej firmy z Lublina) w połączeniu z zasłonami i firankami tworzą harmonię we wnętrzu, nadając mu pożądany wygląd oraz klimat. Nowoczesny parapet z kamienia będzie pasować do wyposażenia wnętrza – czy będą to blaty kuchenne, sprzęt AGD, czy meble w pokoju – stworzą razem spójną całość.

Jaki materiał stosuje się najczęściej do wykonania parapetów z kamienia? Najczęściej jest to granit, piaskowiec lub bazalt. Parapety z granitu cechują się dobrą wytrzymałością na przykład na zarysowania oraz odpornością na kwasy. Nie są one także podatne na działanie promieni słonecznych oraz na zmieniające się warunki atmosferyczne. Czy z granitu wykonuje się tylko parapety z kamienia? Otóż nie, ponieważ można spotkać także wykonane z granitu blaty, zabudowy kominków, schody i posadzki.

Jeżeli jesteś z Lublina, możesz zwrócić się do firmy Profil Kamieniarstwo nie tylko ze zleceniem wykonania parapetów z kamienia, parapetów marmurowych, ale także blatów łazienkowych i kuchennych, schodów, kominku, nagrobka. Szeroki wachlarz wyboru kolorów i niebanalne wzornictwo pozwalają na stworzenie

Back to top